WhatsApp
Hemen Ara

Servis Hizmeti ve Yedek Parça

Bizim asıl görevimiz,sizin ürünlerimizi teslim almanızdan itibaren başlar.Teslimat anı,bizim için herşeyin başlangıcıdır,bu sebeple en deneyimli arkadaşlarımız görevlidir.Size ‘Hayırlı Olsun’ demeye geldiğimizde,operatörünüze gerekli tüm eğitimleri veririz.Bu esnada hertürlü bilgi de operatörünüzle paylaşılır.

Biz,Satış Sonrası ekibi olarak sizin ihtiyacınızda yanınızda olmayı ilke edindik.Mesai saatleri dışında,resmi tatil günlerinde sizin için ‘Nöbet’ tutmak,bizim için huzurlu bir görevdir.

Bizler,sizin makinalarınızın üretkenliğinin ilk günkü gibi sürdürülebilmesi için teknolojinin en son imkanlarından faydalanıyoruz.Departmanımıza çağrınız ulaştığı anda en yakınınızdaki gezici servisimiz şantiyenize ulaşacaktır.

Türkiye genelinde 24 adeti aşkın servis noktamızın da motivasyonu ve eğitimi en üst düzeydedir.İstanbul Merkezimiz’de çalışan Mühendis ve Teknisyen kadromuz hem üreticinin fabrikalarında hem de yurtiçinde sürekli bilgilerini tazeler.

Gezici servislerimizdeki mühendis ve teknisyen arkadaşlarımız size doğru yola çıkarken ihtiyacınızı anında ve yerinde çözebilmek için optimum yedekparçalar ile birlikte gelirler.Sahada yapılan ekspertiziniz ile hasarınızın çözümü makinanızın atelyelerimize getirilmesi sonucunu da verebilir.Bu durumda nakliyeden tutun da hertürlü ihtiyacınız tarafımızca çözüme bağlanır.

Atelyelerimizde makinalarınız bizim emanetimizdir.Burada 23 yılı aşkın deneyimli yönetici kadromuz sizin için herşeyi düşünmüştür.Makinalarınızın revizyonları için en steril,en geniş imkanlar sağlanmıştır.Operatörleriniz için dinlenme ve makinalarını izleme imkanı olan hobi odamız da hizmetinizdedir.

Cermak’tan yapacağınız ilk alışverişten sonra,eğer ikinci alışverinizi ve daha sonrakileri tekrar Cermak’tan yapmanızı sağlayabiliyorsak,Satış Sonrası Ekibi olarak bunu memnuniyetle karşılarız.Lütfen takdirlerinizi de şikayetlerinizi de İletişim bölümünden form doldurarak yapınız.

Saygılarımızla.