WhatsApp
Hemen Ara

TB290-2 Takeuchi Mini Ekskavatör

Mini Ekskavatörler TB290-2 Takeuchi Mini Ekskavatör

Takeuchi nin 14 ton çalışma ağırlığında olan makinasının geliştirilmiş en son versiyonu olan TB290-2 modelimiz,ÇİFT KALDIRICI PİSTONLU BOM özelliğiyle devrim yapmıştır.Öyle ki,hafif tonajına rağmen,

-Orman’da tomruk yükleme işleri,

-Orman’da orman gülü temizleme,yol,teras vb islah işlerinde

-Su,elektrik,doğalgaz vb altyapı işleri,

-İnşaat,Hafriyat,saha düzenleme işleri,

-Taş duvar işleri,

-Kırıcı ile yıkım,tünel,metro işleri

Başta olmak üzere birçok işin aranan makinası olmuştur.Bu işleri yaparken 220 CM GENİŞLİĞİ’nden dolayı TIR gerekmeden KAMYON ile nakledilebilmesi ayrıca büyük kolaylıktır.Kauçuk palet de takılabilen,saatte 4,5 litreden başlayan yakıt tüketimi ile  şehiriçi işlerinde 14 ton ekskavatörleri,kazıcı yükleyicileri ve lastikli ekskavatörleri devre dışı bırakmıştır.

TB290-2 nin başka hiçbir üründe olmayan özellikleri ise mutlaka not edilmelidir:

-ÇİFT KALDIRICI PİSTONLU BOM:Bu özellik sayesinde altyapıda baca vb taşıma,ormanda tomruk yükleme işleri kolaylıkla yapılır.

-YÜKSEK DAĞ MODU:Bu mod sayesinde yüksek rakımda,tünel,metro gibi oksijeni az yerlerde,sürekli klima çalıştırmada yakıt tasarrufu yanısıra bayılmanın da önüne geçersiniz.

-OTOMATİK PALET GERDİRME:Dağda,bayırda,çamurlu ortamlarda çalışırken palet gevşediğinde GRESLE PALET GERDİRMEYE son veren,Takeuchi’nin özel geliştirdiği hidrolik sistem,operatörleri çok rahatlatır.

-AĞIR HİZMET TİPİ DOZER BIÇAĞI:Tesviye,kanal kapama işleriniz çok rahatlıkla ve güvenle yapılır.Opsiyonel olan AÇILI BIÇAK ise greyder performansını yakalamanızı sağlar.

-YAN YANA DİZİLİ RADYATÖRLER:

Mini ekskavatörde devrim olan bu özellik sayesinde,arka arkaya olan radyatörlerin arasının kirlenmesi ve ilerleyen saatlerde  HARARET sorunlarının önüne geçilmiştir.

-MAZOT TRANSFER POMPASI:Yan kaput açılmadan,ortadaki kilitli gözün açılarak ukaşılan elektrikli mazot pompası sayesinde yakıtınızı temiz ve rahat birşeklide doldurabilirsiniz.

Resimi büyütmek için iki kere üzerine tıklayınız.