WhatsApp
Hemen Ara

TB210R Takeuchi Mini Ekskavatör

Mini Ekskavatörler TB210R Takeuchi Mini Ekskavatör

Asansöre girebilen 75 cm genişlikte 1150 kg ağırlığındaki TB210R mini ekskavatör yeni pilot joystick kumandaları sayesinde dar alanların rakipsiz makinasıdır. Kauçuk paletli olan makinamız, hassas zeminlerde ve bina içi tadilatlarınızda kırıcı, kova ataşmanları ile en büyük yardımcınız olacaktır.

Resimi büyütmek için iki kere üzerine tıklayınız.
Kova Koparma Gücünü %40 oranında arttıran KOP sistemi

Amerika'da ilk çalışması yapılan Kova Bağlantı Opsiyonu(KOP) Amerika'dan sonra ilk Türkiye'de Takeuchi Mini Ekskavatör Müşterilerinin Hizmetinde. Artık KOP sistemli kovalar sayesinde koparma gücünüzü %30 artırabilirsiniz. Yeni Takeuchi Mini Ekskavatörlerde artık standart olarak verilen bu kovaları eski mini ekskavatörünüze de yaptırabilirsiniz. Sipariş veya daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.

HARARET YAPMAZ

TAKEUCHI' ye has yanyana dizilen entegre radyatörler sayesinde hararet yapmadan çalışma keyfi sunar.

Dozer Bıçağında Devrim (OPSİYONEL)

Mini ekskavatörünüzü greyder gibi kullanmak TAKEUCHI' de mümkün. Makinanızı yol yapımı, kanal kapama gibi işlerde bir greyder gibi kullanmanızı sağlayan bu sistem servisimizce sağlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde daha az manevrayla çok daha fazla iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

GÜÇ

TAKEUCHI Mini Ekskavatörünün efsanevi TB108 modelinin yeni versiyonu ve sıfır kuyruk olan bu modelde motor gücü 11,7 beygire çıkmış, yakıt tüketimi ise saatte 1lt'den başlayan seviyelere düşmüş, kova koparma gücü KOP sistemi sayesinde %30 oranında artmıştır.

Eşsiz Özellikler

-1 Ton ağırlığında olup da Levye yerine Pilot Kumanda Kollarına sahip İlk makinadır.- Bom silindiri bomun arkasına yerleştirildiğinden, serilik artmıştır.

- 75 cm ye kadar daralabilen paleti sayesinde her kapıdan geçebilir,asansöre girebilir.Teleskobik olarak 102 cm ye kadar genişleyebilen paletler,kazma esnasında makineye dengeli sağlam bir duruş vermektedir.

- ROPS / FOPS sertifikalı kanopi

- BOM Dönüş açısı (85 / 85)

- hararet göstergesi, yakıt göstergesi, akü ve yağ uyarı göstergesi

Gizli Kırıcı Tesisatı

 Kolun içine yerleştirilmiş kova ve kırıcı hortumları hiçbir şekilde dışarıyla temas etmez. Hortum patlamalarına son.

İki kademeli yürüyüş hızı

Manuel olarak kontrol edilebilen düğmesi ile kolay hız değişimi ve çalışma kolaylığı sağlar. Manivela düğmesi ile ikinci vites seçilir ve motor durduğunda tekrar birinci vitese düşer.

Servis Kolaylığı

Yana açılır geniş motor kapağı ile bakımların daha kolay yapılması sağlanır.

Kilitli Yakıt Bölümü ve Göstergesi

Yakıt hırsızlığını önleyen bu özellik sayesinde yakıtın da ne kadar kaldığını deponun yanındaki göstergeden görünebilir.

PALET ATMAZ

Üç flanşlı makaralar eğimli arazide bile palet atma problemlerini ortadan kaldırır. Yağlanmaya gerek duymayan kendinden yağlı çelik makaralar, aşınmaya karşı çok dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür.     

Özel TAKEUCHİ kauçuk palet dizaynı

Döküm kauçuk paletlerin merkezindeki çelik kablolar, yüksek torklu planet  yürüyüş sisteminin gücünü eşit olarak dağıtarak, makinenin yüksek torkla çalışmasını sağlar. Çelik kablolar paletin, gerilmesini en aza indirir. Çelik Mandraller, palet-makara, palet-rim dişlisi, palet-istikamet arasında metal-metale teması sağlayarak paletlere taş ve molozların verdiği hasarı azaltır.

Ağırlık
Çalışma Ağırlığı (kg)
1150-1260
Motor
Tip
3 SİLİNDİR,4 ZAMANLI
Model
D722-E4B
Güç (Hp)
11.7
Yakıt Tankı Kapasitesi (L)
12
Kova
Kova Genişliği (mm)
350
Kova Kapasitesi (m³)
0,022
Kova Kazı Gücü (kN)
11,2/15,2(KOPS KOVA İLE)
Hidrolik
Hidrolik Tank
9
Boyutlar
Genişlik (mm)
750-1020
Uzunluk (mm)
2955
Yükseklik (mm)
2190
Üst Şase Yerden Yükseklik (mm)
395
Alt Şase Yerden Açıklık (mm)
160
Palet Uzunluğu (mm)
1325
Palet Genişliği (mm)
180
Çalışma Ölçüleri
Maksimum Kazı Uzanma (mm)
3285
Maksimum Kazı Yüksekliği (mm)
2985
Boom Dönüş Açısı (sol/sağ)
85/85
Arka Dönüş Yarıçapı (mm)
610